Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Język polskiJęzyk polski
pin ul. św Jacka 16, 30-364 Kraków
clock

Sekretariat czynny:
9:00 -12:00 | 14:00 -17:30 | 18:00 -19:00

pinclockphonemailmail

ul. św Jacka 16, 30-364 Kraków

Sekretariat: 9:00 -12:00 | 14:30 -17:30 | 18:00 -19:00

Strona główna

 

up-arrow

Jak żyć słowem Bożym na co dzień?

Uczestnicy będą wprowadzeni w metodę modlitwy Słowem w codzienności: jak wchodzić w ciszę i przygotować się do słuchania Słowa, jak medytować nad nim,(...)

Rozwój – zaproszenie do pełni życia (bibliodrama - warsztaty)

Rozwój osobisty to działania, które pomnażają talenty i wyzwalają indywidualny potencjał. Podjęcie tych działań pozwala wzrastać, dążyć do re(...)

Ćwiczenia Ignacjańskie (tygodnie: I-IV)

Uczestnik wprowadzany jest najpierw w medytację, a następnie w kontemplację ewangeliczną zgodnie z charyzmatem Ćwiczeń Duchownych św. Ignacego.(...)

„Moc w słabości się doskonali” (2 Kor 12, 9). Dni pustyni z o. Amedeo Cencinim

Najbardziej osłabia nas nie nasza słabość, lecz fakt, że jej nie akceptujemy. Trudno nam zgodzić się na to, że jesteśmy „naczyniami glinianymi”(...)

Dynamika stawania się uczniem Jezusa w integralnej formacji

Podczas sesji, którą rozpoczniemy dniem skupienia, podejmiemy kluczowe kwestie związane z dojrzewaniem naszych wychowanków i naszym jako uczniów Chr(...)

Wprowadzenie w Wielki Post

Zapraszamy na dni zasłuchania w Słowo, aby wyciszyć się i duchowo przygotować do wejścia w czas czterdziestodniowego postu. Biblia przekonuje, że Bóg (...)

Rekolekcje Lectio Divina (etapy: I-IV)

Lectio divina jest wielowiekową praktyką modlitwy słowem Bożym, dostępna jest dla wszystkich wierzących, którzy pragną zażyłości ze Słowem Bożym: pros(...)

Obecność. Przestrzeń relacji, bliskości i tożsamości

Jesteśmy stworzeni do relacji. Relacje potrafią pobudzić w nas najgłębiej skrywaną siłę motywującą do życia. Zaspokajają naszą potrzebę wi(...)

„Wytrwaliście ze Mną w moich przeciwnościach” (Łk 22, 28). Próba, pokusa, cierpienie i śmierć – doświadczenie Jezusa Chrystusa i nasze

Podczas tej sesji spróbujemy przyjrzeć się, jak Jezus przeżywał przeciwności i jak przykład Jego życia uzdalnia nas do przyjmowania trudności.(...)

Poznawanie siebie w świetle słowa Bożego

Przez modlitwę słowem Bożym i kontemplację Ojca Miłosiernego uczymy się patrzeć na siebie „oczami” Boga.(...)

Program 2022

22.04.2022

Czuwanie dziękczynne za 25 lat CFD

Rok 2022 jest 25 rokiem działalności CFD. Chcemy wspólnie dziękować Miłosierdziu Bożemu za ten czas i zawierzać przyszłość Centrum.(...)

Rekolekcje Lectio Divina (etapy: I-III i Pogłębienie: św. Piotr w Ewangeliach)

Lectio divina jest wielowiekową praktyką modlitwy słowem Bożym, dostępna jest dla wszystkich wierzących, którzy pragną zażyłości ze Słowem Bożym: pros(...)